IPad
tablet
Bloger: Raffaele Esposito
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nabywany pokrowiec na tablet

Użytkownicy tabletów dzielą się na tych, którzy wszędzie zabierają ze sobą to przydatne urządzenie i tych, którzy korzystają z niego tylko w domu Ta druga grupa osób może się wydać trochę podejrzana, bo jaki jest cel kupowania mobilnego urządzenia, jakim jest tablet, tylko po to, żeby siedzieć z nim w fotelu. Fakty są jednak takie, że istnieją użytkownicy, którzy po prostu nie mają potrzeby noszenia ze sobą tego typu sprzętu. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do surfowania po internecie, a także czytania książek w formie elektronicznej.
stylowe etui
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kupujemy tablet

Ostatnie czasy to ogromny wysyp najróżniejszych tabletów i smartfonów. Urządzenia te zyskały ogromnie na popularności, zostając przenośnymi centrami rozrywki. Duże ekrany dotykowe, coraz szybsze pamięci i procesory spowodowały, że obecne tablety są dużo szybsze niż komputery sprzed kilkunastu lat.
Ipad Apple
Bloger: Sean MacEntee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wydajny i wielofunkcyjny tablet

Sporo ludzi zainteresowanych zakupieniem nowego tabletu stara się, aby był on wielofunkcyjny i praktyczny, miał wytrzymałą baterię, a przy tym ciekawy i sympatyczny dla oka wygląd. W nowym tysiącleciu odpowiedni iPad służy do wielu rzeczy - chociażby do szybkiego poruszania się po internecie, jako GPS, budzik, a także po prostu jako niewielki komputer.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.