Technologia
drukarka

W jaki sposób dobrać drukarkę 3D, żeby się na niej za jakiś czas nie zawieść

Szybko rozwijająca się moda druku w technologii trójwymiarowej, zachęca producentów urządzeń do druku 3D oraz producentów filamentów do rozwijania swojej oferty. Rosnąca ilość oferowanych produktów wraz z co raz ich okazalszą dostępnością cenową. Czy dlatego łatwiej jest zdecydować się na model odpowiedni dla swoich potrzeb?
sprzęt komputerowy
Bloger: H Sterling Cross
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprawdź co atrakcyjnego mają w swojej sprzedaży sklepy internetowe z komputerami!

Szukasz wystrzałowego upominku dla swojego brata, synka albo partnera? Już w tym momencie pomyśl z czego może uradować się najbardziej! Mnóstwo facetów interesuje się wypasionymi gadżetami oraz nowoczesną techniką. W dzisiejszych czasach ciężko nam będzie spotkać chłopaka, który nie fantazjuje o nowym wozie, telefonie albo laptopie.
drukarki
Bloger: Hannu Makarainen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka podstawowych informacji o firmie Epson, która jest jednym z największych producentów drukującego sprzętu na świecie.

Na rynku urządzeń do drukowania od lat króluje parę firm, z których jedną z nich będzie Epson. Firma ta ma swój początek w Japonii i tam ma główną siedzibę, ale dziś jej oddziały porozrzucane są na obszarze całego świata, w tym również w Polsce. Dziś Epson zaliczany jest do największych światowych firm produkujących drukarki atramentowe, akcesoria do nich, oraz inne urządzenia elektroniczne które służą do drukowania i wyświetlania obrazu.
cloud computing
Bloger: Chris Potter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Korzystanie z oprogramowania dzięki chmurze obliczeniowej

Dużo firm posiada różne okazje rozwijania się dzięki ciekawym udogodnieniom dostępnym w branży komputerowej , a także IT, z których zdecydowanie szkoda nie skorzystać albo co najmniej wypróbować.
technologie

Czy należy korzystać z innowacyjnych technologii – cloud computing

W dwudziestym pierwszym wieku różnego rodzaju technologie informatycznie mogą znacznie ułatwić pracę. Wśród coraz popularniejszych zjawisk w świecie informatycznym jest tzw. chmura obliczeniowa. Jest to znacznie specyficzny model przetwarzania danych, który pozwala użytkownikowi komputera na używaniu dysków i programów, jakie nie znajdują się bezpośrednio na jego sprzęcie, ale na serwerze i ulegają udostępnieniu przez firmy. W efekcie możliwe jest dla przykładu magazynowanie niezbędnych plików bez zajmowania przestrzeni na dysku urządzenia; jest to duże ułatwienie pracy, ponieważ dzięki temu da się mieć do nich dostęp z najróżniejszych urządzeń, w takim mobilnych.
Smartfon HTC Rhyme
Bloger: HTC
Zaczerpnięte z: HTC

Czy są jeszcze zwykle telefony?

Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej markowe, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.
informatyka
Bloger: reynermedia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Które rozwiązania informatyczne pożądane byłoby poznać?

W dniu współczesnym rozwiązania informatyczne są niesłychanie ważnym składnikiem naszej powszedniości. Informatyka ma bowiem dość duży wpływ na każdy wymiar naszego życia. Rozwiązania informatyczne możemy dzisiaj spotkać prawie wszędzie, począwszy od banku, a kończąc na naszych domach. W związku z jej dynamicznie rosnącym wpływem na nasze życie, niesłychanie ważne jest pozostawanie na bieżąco z każdymi nowinkami technologicznymi. Takie podejście bez wątpliwości pozwoli nam cieszyć się optymalną efektywnością przestrzegania naszych obowiązków. Niemniej wprawdzie informatyka nie służy tylko do skuteczniejszego rozwiązywania problemów powiązanych z pracą.
laptop z modemem
Bloger: Josh Hallett
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sieć bezprzewodowa to niezbędna w podróży opcja

Wygoda w typowym życiu to coś do czego powinniśmy nieustannie dążyć. Oczywiście nie należy pomylić upodobania do wygodnego życia z byciem śmierdzącym leniem. A nawet jeżeli, prawda jest taka, że i tak pewnie wytrwale realizujemy się zawodowo, zatem nieco więcej komfortu nam nie zaszkodzi. Na przykład wielce komfortowy jest internet bezprzewodowy - no czyż właśnie tak w istocie nie jest? W sumie sieć bezprzewodowa ma dużo atutów.
przeglądanie Internetu
Bloger: Highways Agency
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Atrakcyjne rady na temat wyboru dostawcy usług internetowych

W dzisiejszych czasach nie sposób wyobrazić sobie naszą codzienność bez internetu. Sieć jest dla nas źródłem rozrywki i formą kontaktu ze znajomymi. Jednakże krajowa infrastruktura sieciowa ma pewne braki. O ile mieszkańcy większych miast mają wybór jeśli chodzi o dostawców internetu, o tyle ci z mniejszych miejscowości zazwyczaj mają problem ze znalezieniem nawet jednego. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zapowiada wprawdzie, że do 2020 roku większość Polaków będzie miała gwarantowany dostęp do internetu. Przeszkodą do pokonania pozostaje jednak jakość połączenia.
Internet
Bloger: EyeonEarth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bardzo sporo uwagi zwraca się dziś bezpieczeństwu

Technika idzie ciągle naprzód, a co się z tym łączy, znacznie prościej jest utracić w krótkiej minucie wszystkie własne finanse, lub jakieś istotne pisma. Starczy chwila nieostrożności, ktoś ukradnie nasze informacje osobowe i już ma szanse się nimi posłużyć w taki sposób, jakby były one tylko jego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.