Urządzenia
Komputer Satellite T110
Bloger: TOSHIBA
Zaczerpnięte z: TOSHIBA

Strony internetowe- jak tworzymy w Poznaniu.

Strona internetowa jest źródłem wiadomości, które możemy pozyskać za pomocą przeglądarki internetowej.
Gazetka promocyjna

Na jaki sprzęt należy zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Dzisiejsza technologia tak bardzo idzie do przodu, iż jeszcze kilka lat temu chyba nikt by nie uwierzył w coś takiego. Sporo się zmienia, jeżeli chodzi o fotografowanie albo filmowanie.
figurki 3D
Bloger: Jennie Faber
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody skanu i drukowania w trójwymiarze

Nasze czasy obfitują w nowoczesne urządzenia, które posiadają wielofunkcyjne przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne zabawie. Do takich urządzeń można głównie zaliczyć wszechstronną machinę do drukowania i skanowania, jaka czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym tematem, ponieważ w dalszym ciągu jest to news na naszym rynku, a jej ewentualności są nieograniczone.

Wykorzystanie urządzeń rejestrujących obraz w sporcie

Aktualnie coraz więcej osób zajmuje się uprawianiem sportu. Są to różnego rodzaju sporty indywidualne oraz grupowe. W sytuacji sportów indywidualnych pojawia się chęć albo konieczność dokładnego zarejestrowania przebiegu konkurencji. Konieczność pojawia się przykładowo w przypadku transmisji telewizyjnych. Fani tego rodzaju przekazów często zastanawiają się, w jaki sposób przekazywany jest obraz między innymi z bolidu Formuły 1 lub z poziomu nóg skoczka narciarskiego. Zastanowienie budzą również nieraz nagrania, na których występuje widok z powietrza, a do tego ze zbyt małej odległości jak na samolot lub śmigłowiec. Tajemnica takich przekazów znajduje się w odpowiedniej technologii. Wysokiej jakości sprzęt do rejestrowania obrazów ma bowiem na dzień dzisiejszy ogromne możliwości. Filmy tworzone są w takich miejscach i okolicznościach, jakie jeszcze kilka lat temu były przeszkodą nie do pokonania.
Drukarnia 3d
Bloger: Steve Jurvetson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W większych miastach tworzy się coraz to więcej punktów oferujących wykwalifikowany druk 3d

W obecnych czasach można dojrzeć, że wiele osób wykorzystuje współczesne techniki do zakładania własnego biznesu. Jest to bardzo potrzebne zjawisko, które zezwala na kolejny postęp poszczególnych specjalności i opcję oferowania coraz korzystniejszych usług konsumentom. Do tego typu usług przynależy niewątpliwie drukowanie w formacie 3d.
Smartfon
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich kierunkach może się rozwijać rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia są tak popularne.

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie przypuszczał, w jakim kierunku będzie się rozwijał rynek telefoniczny. Królowały wówczas wielkie, mało poręczne aparaty, jakie nie dość że były bardzo drogie, to poza dzwonieniem niedużo więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do zmniejszenia rozmiarów sprzętu, jednak dopiero patent firmy Apple spowodował, że rynek telefonów komórkowych wygląda dzisiaj właśnie tak jak to widać. Jedno trzeba przyznać, właściciel tej firmy był wizjonerem, i umiał te wizje wprowadzić w życie.
ceny
Bloger: Familjen Helsingborg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesne, proste telefony

Komputery, tablety, smartfony - to Urządzenia, bez jakich większa część współczesnych ludzi nie wyobraża sobie życia. Towarzyszą nam na każdym kroku ogromnie usprawniając wiele codziennych czynności. rynek technologiczny cały czas się rozbudowuje i dostępne teraz sprzęty charakteryzują się wielkim zaawansowaniem.
Zaparkowane samochody na parkingu
Bloger: Tony Webster
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kamera GoPro oraz dron DJI Phantom 4 - genialne urządzenia, które zmieniaja oblicze techniki

Jesteś zapalonym miłośnikiem wszelkich nowości technicznych? Świat elektrycznych akcesoriów nie ma przed Tobą sekretów?

Kamera GoPro oraz dron DJI Phantom 4 - genialne urządzenia, które zmieniaja oblicze techniki

W takim razie dron DJI Phantom 4 bez wątpienia powinien znaleźć się w Twojej kolekcji.
smartfon
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego warto korzystać z nowinek technologicznych? Jakie dobrze wymienić? jakie są godne uwagi?

Zdecydowanie niemożliwe jest dzisiaj funkcjonowanie bez telefonu komórkowego. Kto jest odmiennego zdania raczej nie musi pracować i załatwiać zbyt wielu spraw. Takich osób jest jednak mało, każdy z nas musi posiadać telefon komórkowy. Aby jednakże mieć korzyści z telefonu komórkowego i całkowite zadowolenie należy wybierać wyłącznie tego typu modele, jakie cechują się najwyższą jakością.
kamera samochodowa
Bloger: Ray Bouknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Coraz więcej automobilistów ma kamery samochodowe. Ten gadżet, stał się nieodzownym druhem podróży.

Rekorder szlaku, czyli kamera samochodowa zezwala nagrywanie rekreacyjne i staje się niezastąpiona w ciągu wakacji, gdy mamy ochotę zarejestrować trasę przejażdżki, trajektoria zostaje nagrana w pamięci sprzętu. Prócz tego, kamera samochodowa jest przydatna w chwilach losowych.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.