Światło
naświetlacze ledowe
Bloger: Martin @pokipsie Rechsteiner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka słów odnośnie oświetlenia w dyskotekach

Od czego zależy to, czy dany klub nie narzeka na brak klientów czy też robi klapę? Jeśliby się nad tym porządnie zastanowić, na pewno bylibyśmy w stanie podać sporo powodów.
długi korytarz
Bloger: lagalag15
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zabezpieczenie halli i klatek schodowych – jak zapobiec awarii w miejscach, w których pojawia się duża liczba osób? Porady, pomysły, gotowe produkty

Projektując wieżowiec, biurowiec albo do prostu dłuższy korytarz dobrze zwrócić dużą uwagę na okablowanie obszaru i osobistą wygodę. Najgorszą sytuacją jest, gdy nieefektywnie rozłożymy przełącznik schodowy, a nawet gdy przez nieuwagę rozstawimy tylko pojedynczą sztukę. Podobna sytuacja ma się jeśli chodzi o sprzęty zabezpieczające. W tym wypadku jednak powinniśmy zwrócić uwagę nie na ich liczebność, a jakość wstawienia.
fotografowanie
Bloger: Garry Knight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Profesjonalne warsztaty fotograficzne - czego wolno się na nich nauczyć?

Dzisiaj fotografia to dziedzina, która cieszy się nadzwyczaj wielkim zainteresowaniem i sporą popularnością wśród wielu osób. Niewątpliwie można ogłosić, iż fotografia to prawdziwa sztuka, jaka wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, ale także dużego zaangażowania i profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Nierzadko osoby, jakie chcą zdobyć wiedzę na temat fotografii i związać się z tą dyscypliną pod kątem zawodowym zapisują się na warsztaty fotograficzne. Takie warsztaty i kursy fotograficzne niewątpliwie niosą za sobą niezwykle dużo świetnych korzyści.
elektronika
Bloger: Mebel Rust
Zaczerpnięte z: Mebel Rust

Sprzęt pomocniczy elektryczny jest wyjątkowo znaczący

Osprzęt w elektryce jest szczególnie ważny,ponieważ tylko dzięki niemu ma się sposobność być zadowolonym z posiadania sprawnej instalacji elektrycznej. Daje okazję on po prostu jej najwyższej jakości funkcjonowanie. Biorąc to pod uwagę, ma się obowiązek posiadać tego rodzaju sprzęty z których de facto będzie się usatysfakcjonowanym.
Bloger: Wikipedia Commons

Który obiektyw kupić?

W minionych latach ogromnie duży krok poczyniła technologia w dziedzinie fotograficznej. Optyka nie ewoluowała znacznie przez wiele lat, szkła nadal posiadają swoje osiągi i ograniczenia, szkieł w dalszym ciągu są setki gatunków i nie można stworzyć do poważnych celów uniwersalnego obiektywu, doskonałego w każdych warunkach, ale elektronika, wrażliwość i złożoność matryc, software i możliwości dowolnego sprzętu fotograficznego – tu dokonał się trwały postęp, który zepchnął do muzeum pionierskie aparaty elektroniczne, jakie zapisywały jedno zdjęcie na dysk miękki, zajmowało to ponad minutę, a o megapikselach nie było w ogóle mowy. Raczej o tysiącach.
telebim reklama
Zaczerpnięte z: www.medas-media.com.pl

Czy telebimy mogą być dźwignią handlu?

W teraźniejszych czasach forma takiej reklamy staje się coraz bardziej rozpowszechniona i zyskowna. Telebimy led są nowym i niezmiernie efektywnym rodzajem promocji. Reklama na telebimie jest fenomenalną formą reklamy zdecydowanie doskonalszą aniżeli zwyczajne, pospolite billboardy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.