Światło
Pod kloszem
Bloger: Repoort
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/repoort/321081988/

Który rodzaj żarówek głównie wykorzystywany jest do oświetlenia ulic bądź domów.

Jakie byłoby istnienie bez światła.Towarzyszy nam w każdej chwili życia oraz zapewnia nam poczucie spokoju. W ciągu dnia to słońce a gdy zapada zmrok to nasze lampy dają nam jasność. To ona sprawia, że czujemy się pewnie i bezpiecznie. Samo oświetlenie to połowa sukcesu, ponieważ jej dopełnieniem jest żarówka. Na łamach historii przedstawionych jest trzech wynalazców, którzy uwiecznili się jako twórcy żarówki, tymczasem najsłynniejszym jest Edison. Z wiekiem udoskonalone jak i modyfikowane były dostępne a także niezbędne do funkcjonowania ludzkości.
naświetlacze ledowe
Bloger: Martin @pokipsie Rechsteiner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka słów odnośnie oświetlenia w dyskotekach

Od czego zależy to, czy dany lokal nie narzeka na brak klientów czy też grozi mu zamknięcie? Jeżeliby się nad tym porządnie zastanowić, z pewnością bylibyśmy w stanie podać mnóstwo powodów.
długi korytarz
Bloger: lagalag15
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zabezpieczenie halli i klatek schodowych – jak zapobiec awarii w miejscach, w których pojawia się duża liczba osób? Porady, pomysły, gotowe produkty

Projektując wieżowiec, biurowiec albo do prostu dłuższy korytarz dobrze zwrócić dużą uwagę na okablowanie obszaru i osobistą wygodę. Najgorszą sytuacją jest, gdy nieefektywnie rozłożymy przełącznik schodowy, a nawet gdy przez nieuwagę rozstawimy tylko pojedynczą sztukę. Podobna sytuacja ma się jeśli chodzi o sprzęty zabezpieczające. W tym wypadku jednak powinniśmy zwrócić uwagę nie na ich liczebność, a jakość wstawienia.
fotografowanie
Bloger: Garry Knight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Profesjonalne warsztaty fotograficzne - czego wolno się na nich nauczyć?

W dzisiejszych czasach fotografia to dziedzina, która cieszy się niezwykle sporym zainteresowaniem oraz wielką popularnością wśród wielu osób. Bez wątpienia można stwierdzić, że fotografia to prawdziwa sztuka, jaka wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia, lecz również wielkiego zaangażowania oraz fachowego sprzętu fotograficznego. Często osoby, które chcą zdobyć wiedzę na temat fotografii i związać się z tą dyscypliną pod kątem zawodowym rejestrują się na warsztaty fotograficzne. Takie warsztaty i kursy fotograficzne bezsprzecznie niosą za sobą niezmiernie dużo świetnych korzyści.
elektronika
Bloger: Mebel Rust
Zaczerpnięte z: Mebel Rust

Sprzęt pomocniczy elektryczny jest wyjątkowo znaczący

Osprzęt w elektryce jest szczególnie ważny,ponieważ tylko dzięki niemu ma się sposobność być zadowolonym z posiadania sprawnej instalacji elektrycznej. Daje okazję on po prostu jej najwyższej jakości funkcjonowanie. Biorąc to pod uwagę, ma się obowiązek posiadać tego rodzaju sprzęty z których de facto będzie się usatysfakcjonowanym.
Bloger: Wikipedia Commons

Który obiektyw kupić?

W minionych latach ogromnie duży krok poczyniła technologia w dziedzinie fotograficznej. Optyka nie ewoluowała znacznie przez wiele lat, szkła nadal posiadają swoje osiągi i ograniczenia, szkieł w dalszym ciągu są setki gatunków i nie można stworzyć do poważnych celów uniwersalnego obiektywu, doskonałego w każdych warunkach, ale elektronika, wrażliwość i złożoność matryc, software i możliwości dowolnego sprzętu fotograficznego – tu dokonał się trwały postęp, który zepchnął do muzeum pionierskie aparaty elektroniczne, jakie zapisywały jedno zdjęcie na dysk miękki, zajmowało to ponad minutę, a o megapikselach nie było w ogóle mowy. Raczej o tysiącach.
telebim reklama
Zaczerpnięte z: www.medas-media.com.pl

Czy telebimy mogą być dźwignią handlu?

W teraźniejszych czasach forma takiej reklamy staje się coraz bardziej rozpowszechniona i zyskowna. Telebimy led są nowym i niezmiernie efektywnym rodzajem promocji. Reklama na telebimie jest fenomenalną formą reklamy zdecydowanie doskonalszą aniżeli zwyczajne, pospolite billboardy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.