Blog
Blog
Bloger: Christian Schnettelker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem pokazać się w sieci www?

Poczynając pisać bloga, musisz kierować się swą pasją, pragnieniem pisania o tym, co lubisz. Jeśli piszesz o czymś, co naprawdę Cię interesuje oraz na czym się znasz, twoje teksty będą dobre, a inni użytkownicy z miłą chęcią je przeczytają. Wydaje się to oczywiste, jednakże wielu początkujących blogerów o tym zapomina. Nadto, znana teoria o zapisywaniu notek każdego dnia, została obalona poprzez samych zainteresowanych. Korzystniej pisać raz na kilka dni, jednakże publikując obszerny i interesujący wpis niż codzienne adnotacje o niczym.
wyrób biżuterii
Bloger: Strangell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy masz wątpliwości, kim jesteś i czego pragniesz od życia? To bardzo istotne zagadnienia

Nikt nie posiada skutecznego przepisu na życie. Po prostu. Nawet te wszystkie sposoby mówiące, jak można poprawić swoje życie w ciągu iluś tam godzin, włożyć można między bajki.
Od bajek znacznie bardziej pouczające są mity, w których możemy zobaczyć z czym dawniej borykali się ludzie i jakie mieli problemy. nie istnieje cudowny sposób który odmieni wszystko wokół nas z dnia na dzień Zamiast tego, zamiast ciągłego oszukiwania siebie, lepiej zadać sobie pytanie: kim właściwie jestem? Co chcę osiągnąć? Jaki mam (jeśli mam) cel w życiu?odpowiedzi na te pytania mogą stać się kluczem do sukcesu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.