Fotografie
kraków
Bloger: Jonas Van den Eynde
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Doskonałe stare fotografie Krokowa wzbudzają stale zachwyt

Stare zdjęcia polskich miast są cennym źródłem wiadomości jak wówczas wyglądała architektura budowli czy ulic. Antyki, które dawniej dudniły życiem czy też ulice pełne handlarzy i ludzi, a również fantastyczne budynki stale wzbogacają nasze fantastyczne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są świetnym uwiecznionym źródłem informacji oraz wspomnień.
dziecko z aparatem fotograficznym
Bloger: Marina del Castell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wszystko o zdjęciach dzieci

O fakcie, że czas szybko ucieka nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Momenty są ulotne i dlatego warto zatroszczyć się o to, by radować się każdą z nich. Szczególnie można to dostrzec po najmłodszych i przez to warto uwieczniać te chwile. Najlepsza do tego jest oczywiście fotografia.
zakochani
Bloger: nattu
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukam partnera, czyli randki w Internecie

Świat pędzi do przodu w każdej dziedzinie naszego życia. To co niedawno było nie do pomyślenia, dziś jest już normą. Jedną z tych kwestii są randki internetowe.
fotografia ślubna
Bloger: vastateparksstaff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niecodzienne sesje weselne jako doskonały pomysł artystyczny.

Narzeczeni coraz częściej szukają fotografów, którzy zagwarantują im oryginalne sesje ślubne. Poprzez to pozyskają sporo przekonania, że naprawdę będą posiadać pamiątkę na całe życie. Głównie młodym, lubiącym eksperymenty narzeczonym zależy na tym, by zrobić te fotografie ślubne dzięki którym wyróżnią się wśród pozostałych par.
sesja ciążowa
Bloger: DieselDemon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak zorganizować niezapomnianą fotografię ciążową?

Do fotografii kobiet w ciąży już raczej większość się przyzwyczaiła. Jeszcze kilka lat temu znane kobiety robiące sobie zdjęcia w ciąży były traktowane przez niektóre osoby trochę z niesmakiem. Obecnie okazuje się, iż bywa to całkowicie normalna sprawa, przyszłe mamy chcą w pewien sposób upamiętnić te szczególne chwile, kiedy mają swoje maleństwo pod sercem. Znacznie więcej fotografów specjalizuje się również w tworzeniu fotografii właśnie ciężarnym kobietom. W głównej mierze należy mieć na uwadze fakt, iż fotograf ślubny pracuje nie tylko w trakcie odbywającej się uroczystości, kiedy wykonuje zdjęcia, ale także poświęca niemało czasu na niezbędną obróbkę. Przygotowane przez kilka godzin zdjęcia początkowo muszą być przerzucone na komputer i z ogromną uwagą wyselekcjonowane.
laptop
Bloger: Karen Rachel Lee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Redaktor, maniak elektroniki czy celebryta-gadżeciarz? Wszyscy oni używają smartfonów

Żyjąc w obecnej globalnej wiosce musimy zdawać sobie sprawę, że brak informacji zupełnie wyklucza nas z jakiegokolwiek działania. Płaszczyzną coraz większej ilości informacji i komunikacji jest internet, na czele z wirtualnymi wizytówkami, czyli kontami w social media. Nie zbudujemy ich bez pomocy odpowiednich sprzętów.
Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Bloger: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Chcesz kupić sobie upominek? Tutaj możesz się dowiedzieć, co będzie ci przydatne

Każdy co jakiś czas potrzebuje poprawić sobie nastrój. Możemy być nachmurzeni z powodu złego dnia w pracy, gorszej oceny w szkole, problemów ze zdrowiem czy sporów z bliskimi. Jednakże nie można dawać za wygraną, tylko starać się odzyskać humor, aby z wysoko podniesioną głową stawić czoła wszystkim trudnościom. Pomóc w tym może mały zakup, który od razu przywróci uśmiech na naszej twarzy.
zdjęcie dziecka i maskotki
Bloger: Katsuhito Nojiri
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oryginalny sposób na album familijny - olśniewające zdjęcia dziecięce

W dzisiejszych czasach fotografia nie jest już wyłącznie rzemiosłem pozwalającym na utrwalenie zdjęć rodzinnych bądź ładnych widoków. Coraz częściej na pozór zwykłe zdjęcia ludzi zyskują wyraźne walory artystyczne i potrafią być wysoce zaskakujące, niezapomniane , a także wywierają zdumiewające wrażenia.
rowerzysta fotografuje
Bloger: Maëlick
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Własne hobby to okazja na bardziej ciekawe życie. Powinniśmy w sobie znaleźć pasję

Tak jak czasem podają najnowsze odkrycia oddawanie się pasji to przepis na bardziej interesujące życie. Nic w tym dziwnego, lecz na początekmusimy zapytać sami siebie, czym to zjawisko jest. Pasja to stan umysłu, niezwykła potrzeba zbierania czegoś, kolekcjonowania, pogłębiania wiedzy na określony temat. Badaczespierają się z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było niezwykłe, a może po prostu bez ulubionego zajęcia nie nie jesteśmy spełnieni.
profesjonalny fotograf
Bloger: Arielle Croitor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakimi kwestiami się kierować przy wynajęciu fotografa na ślub i wesele?

Uroczystości weselne są wydarzeniami wyłącznymi w życiu człowieka. Fantastyczne chwile ślubu i wesela na długo zapiszą się w pamięci nowożeńcom i najbliższym. Należałoby więc postarać się o to, by to jedyne w życiu wydarzenie zostało sfotografowane. Fotografia i nagranie filmowe sprawią, że w późniejszych latach będzie można wracać do tych uroczystości. Ale nie można zlecić robienia zdjęć każdemu. Fotograf powinien cechować się kilkoma zaletami, które sprawią, że będzie można mu powierzyć to zadanie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.