Świat
szybkozłączka
Bloger: connectors distribution box
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem automatyka przemysłowa może przysłużyć się każdemu z nas? Jakiego rodzaju znajduje zastosowania?

Świat naprawdę błyskawicznie się rozwija, wraz z nim zmieniają się ludzie, przemysł, a również coraz to nowsze interesujące zastosowania. W dzisiejszych czasach jesteśmy już w innej epoce, przez dużą ilość znawców określaną jako Industry 4.0, to sprawia, że dokonuje się na naszych oczach czwarta rewolucja przemysłowa.

Sposób na jesienną nudę

Stajemy się społeczeństwem, które coraz rzadziej zagląda do książek. Zatrważające to stwierdzenie, z racji iż człowiek wychowany wyłącznie przez „szklany ekran” bytuje zupełnie inaczej, niż niż osoba, która czyta książki. Związek? Otóż czytanie korzystnie oddziałuje na nasz rozwój. Telewizja udaremnia rozleniwia nasze umysły. Wszystko mamy zaserwowane na tacy: scenerię, mimikę. Czytając, to my tworzymy film. Nasz film, przy którego powstawaniu możemy wykazać się fantazja i kreatywnością. Sami obsadzamy role i dopasowujemy scenografię. Poszczególna scena wygląda tak, jak zechcemy.
Białe zęby, ale czy zdrowe?
Bloger: birdco.pl
Zaczerpnięte z: birdco.pl

7 punktów w życiu każdego faceta

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, identycznie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w pozytywny sposób, drudzy wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z tego jak nas wychowano, jest zależne od biologii? Od wszystkiego po trochu?
Dron z kamerą
Bloger: Walter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wykonać świetne fotografie z lotu ptaka

Wszystko zależy od punktu patrzenia, identycznie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna świat w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, drudzy wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, zależy od biologii? Od wszystkiego razem?
Obiektyw, fotografia
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

W życiu jest sporo sytuacji, gdzie nie wiemy nie jesteśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Wszystko zależy od punktu patrzenia, tak samo jak zrozumienie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, drudzy wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego razem?
pomysł na lepszy świat
Bloger: Olearys
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są opcje, z jakimi do konsumentów wychodzi portal crowdfundingowy?

Wielu finansistów od lat zastanawia się nad tym, w jaki sposób postępować, by osiągać najlepsze wyniki na rynku. Eksperci co do jednego nie mają wątpliwości i mówią jednym głosem – przemyślane działanie czy w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma sporo mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa ciągle na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już w niedługim czasie!
ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE
Bloger: IQ MEDISPA
Zaczerpnięte z: IQ MEDISPA

Laser nieoceniony w technice i medycynie

Laser odgrywa coraz większą rolę we współczesnym świecie. Na wielu polach jest wręcz nieodzowny. Nowością w świecie medycyny niewątpliwie jest laser CO2, który stosowany jest do niwelowania zmarszczek na ciele i blizn po trądziku lub ospie. Ta metoda maskowania niedoskonałości skóry jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej polecanych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.