Telefony
Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Bloger: Philips PicoPix
Zaczerpnięte z: Philips PicoPix

Jak ocalić zalany telefon

W jaki sposób uratować zalany telefon? Czy urządzenie po kontakcie z płynem możemy włączyć? Kiedy smartfon wpadnie do wody, nie znaczy to zaraz, iż jest stracony. Kilka mądrych kroków może uratować twego smartfona. Nawet gdy został wyprany w pralce wraz z twymi jeansami.
telefon
Bloger: HTC
Zaczerpnięte z: HTC

Kabura do telefonu, innymi słowy wygodna i szykowna osłona

Eksploatator telefonu komórkowego liczy się z jego wizerunkiem. Zwykle dba on o swój sprzęt jak tylko zdoła, chroni przed tym, żeby nie spadło ze znacznej wysokości itp. Niemniej na niektóre uszkodzenia nie mamy wpływu - jak zatem zabezpieczyć przed tym swój aparat?
telefon
Bloger: vagueonthehow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każdy powinien posiadać starter play

Co oferowane okazuje się być do telefonów? Spoglądając na stronę operatorów komórkowych, możemy spotkać się z propozycją różnych telefonów, a w dodatku jeszcze dodatków do nich. Przez to warto się przypatrzeć temu, co okazuje się być tam ukazane i spróbować określić, co może się nam rzeczywiście sprawdzić.
Smartfon
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich kierunkach może się rozwijać rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia są tak popularne.

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie przypuszczał, w jakim kierunku będzie się rozwijał rynek telefoniczny. Królowały wówczas wielkie, mało poręczne aparaty, jakie nie dość że były bardzo drogie, to poza dzwonieniem niedużo więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do zmniejszenia rozmiarów sprzętu, jednak dopiero patent firmy Apple spowodował, że rynek telefonów komórkowych wygląda dzisiaj właśnie tak jak to widać. Jedno trzeba przyznać, właściciel tej firmy był wizjonerem, i umiał te wizje wprowadzić w życie.
Komórka
Bloger: John Karakatsanis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dodatki do smartfonów mają wpływ na możliwości eksploatacyjne sprzętu.

Dotrwaliśmy czasów, w których większość ludzi nie wyobraża sobiepoprawnego funkcjonowania bez smartfona. Telefony komórkowe lata temu przestały pełnić zaledwie funkcję narzędzia umożliwiającego wykonywanie połączeń i pisanie smsów. Miniaturowe komputery okazują się być niezbędne przy większości wykonywanych podczas dnia czynności.
telefon
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Informacje z branży telefonii komórkowej i wiadomości o innowacyjnych urządzeniach

Współcześnie gałąź telefonii komórkowej rozwija się bardzo szybko. Coraz częściej na rynku ukazują się coraz to innowacyjne sprzęty. Twórcy tych wyrobów dążą do tego, aby ich towary zaspokajały potrzeby wszystkich odbiorców.
etui na Samsung Galaxy
Bloger: Honou
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowe smartfony od firmy Samsung. Czy ponownie wywołają ogólny zachwyt?

Ówcześnie smartfony są dostępne dla wszystkich, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieciaki, emeryci. Nierzako są one zmieniane jak rękawiczki lub wypierane są przez nowe modele.
Smartfon
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nieco o gadżetach elektronicznych

Pamiętajmy, że trudno funkcjonować dzisiaj bez najróżniejszych urządzeń elektronicznych. Pragniemy w akurat tym artykule odrobinę przedstawić swoje spostrzeżenia odnośnie tego jakie sprzęty są fajne. Wiadoma sprawa: pewnie zaprawieni gadżeciarze powiedzą, iż porady zamieszczone w tym artykule nie są zbytnio wartościowe, odkrywcze. Jednak cała reszta może nie będzie za bardzo narzekać, przynajmniej miejmy nadzieję. Dobrze, to od czego trzeba zacząć artykuł?
Kostka edukacyjna
Bloger: Snooze baby
Zaczerpnięte z: http://solobebe.pl

Jakie zabawki będą najbezpieczniejsze dla maluchów?

Jeżeli musisz zakupić jakiś prezent dla niedużego dzieciaka, wtedy zdecydowanie powinieneś pogadać z jego rodzicami. Czasami zdarza się, że nie znasz świetnie danego dziecka, a dawanie mu zabawki, którą dla przykładu już ma, na pewno mija się z celem. Na dodatek taki prezent na pewno nie ucieszy dziecka, przez co będzie ono trochę rozczarowane. Jeśli znasz dobrze rodziców tego dziecka, wówczas na pewno powinieneś wcześniej z nimi porozmawiać być może będą w stanie powiedzieć Ci, o czym aktualnie takie dziecko myśli i co chciałoby dostać.
Smartfon HTC Rhyme
Bloger: HTC
Zaczerpnięte z: HTC

Czy są jeszcze zwykle telefony?

Początki były niewinnie, od pokaźnych rozmiarów „cegłówek” trzymanych przy uchu przez biznesmenów. Byli oni odziani w dość modne, jak na tamte czasy, stroje, a wygląd ich miał wskazywać na wyższy status. Kilka lat później było jeszcze lepiej, garnitury były bardziej markowe, bardziej skrojone na miarę, a ”komórki” bardziej zgrabne i nie tak duże jak pierwsze modele. Jeśli bowiem na początku, kiedy telefony komórkowe się pojawiły i warto było się z nimi zaprezentować, to później nikt już na to nie zwracał uwagi. Najpopularniejszy stawal się za to jak najmniejszy wygląd.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.