Komputery
komputer
Bloger: Innalibra
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zagwarantować bezpieczeństwo informatyczne w naszej organizacji?

Nie da się ukryć faktu, że okazale rozumiana informatyka to jeden z ważniejszych szczegółów naszego życia codziennego. Każdego rodzaju urządzenia informatyczne są bowiem przez nas obecnie użytkowane na wyjątkowo rozległą skalę. Mowa w tym miejscu podobnie jak o rozwiązaniach domowych, gdzie bez kłopotu możemy surfować po Internecie lub oglądać ciekawe filmy, ale też coraz częściej o zastosowaniach komercyjnych, jakie są przez nas wykorzystywane na szeroką skalę w miejscu naszego zaangażowania.
schemat cloud computing
Bloger: BasicGov
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Cloud computing jako możliwość na wygodniejsze korzystanie z systemów

Nowoczesna technologia to obecnie konieczny czynnik rozwoju społeczeństw. To tendencja, która wzbogaca firmy, kraje i wiele innych podmiotów. Technologia jest już właściwie w każdym miejscu, choć co istotne istnieją państwa, gdzie jest to już etap bardziej rozwinięty (przykładowo Japonia) albo raczej w powijakach (przykładowo, niektóre kraje afrykańskie). Polska znajduje się gdzieś pośrodku stawki.
Konferencja biznesowa
Bloger: ITU Pictures
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W tej dziedzinie wciąż potrzeba się doskonalić, nie omijaj spotkań i konferencji IT

Istnieją zawody, których przedstawiciele ciągle powinni poszerzać zakres swojej wiedzy oraz doskonalić kompetencje. Powiązane jest to z charakterem tej działalności oraz jej nieustannym rozwojem. Do wspomnianych branż na pewno zalicza się IT. Specjaliści odpowiedzialni za rozwój oraz wdrażanie systemów komputerowych czy sieciowych ciągle muszą się dokształcać, aby mieć szansę sprostać wymaganiom swego zawodu i odpowiednio wypełniać powierzone obowiązki.
apple
Bloger: Mario Hernández
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zepsuty tablet? Dla programistów z serwisu w Gdańsku to żaden problem

Nowoczesna technika rozwija się błyskawicznie. Każdego dnia w TV możemy zobaczyć reklamy nowoczesnych sprzętów, które ułatwiają nasze funkcjonowanie. Niestety wiele urządzeń zaprogramowanych jest tak, aby po dwóch latach nie nadawało się do wykorzystania.
komputery
Bloger: Toronto Mini Maker Faire
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego zaistniały miejsca oznaczane help desk?

W Obecnych czasach – dobie informatyzacji a także internetu, każdego dnia posiadamy kontakt z innowacyjnymi technologiami oraz oprogramowaniem. Gdzie człowiek się nie rozglądnie, gdzie nie zerknie wzdłuż i wszerz dostępne bywają komputery jak i wszelkiego typu sprzęty.
dron z kamerą
Bloger: Walter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odwiedź sklep z dronami, a ekspedient z całą pewnością zasugeruje Ci nabycie jednego z dronów marki 3D Robotics

Przebojem tego sezonu są niewątpliwie bezzałogowe statki latające, które robią furorę nie tylko wśród dzieci. Mnóstwo osób dorosłych decyduje się na zakup tego urządzenia, czasem wyłącznie ze względów hobbistycznych.
lecący dron
Bloger: Dave Lauretti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne drony, dzięki którym można zrobić dużo trudnych czynności

Nowoczesne drony, dzięki jakim da się zrobić wiele trudnych rzeczy to te, jakie będą pochodzić od w największym stopniu uznanych w branży producentów. Dzięki nim każda czynność będzie jak najdokładniej zrobiona. To spowoduje, że nie będzie potrzeby się martwić, iż cokolwiek będzie zrobione źle.
Praca na komputerze
Bloger: Abd allah Foteih
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli poszukujesz ekonomicznych rozwiązań i świeżych pomysłów na biznes, zdecyduj się na przetwarzanie w chmurze

Założenie przedsiębiorstwa łączy się z mnogimi, często znacznymi kosztami. Właściciele szukają skutecznych metod, które płatności pozwolą zminimalizować. W niektórych przypadkach ekonomiczne rozwiązanie może wiązać się ze pogorszeniem jakości usług proponowanych przez przedsiębiorstwo. Na szczęście nie zawsze tak jest i można opracować metodę oszczędności, która da przedsiębiorstwu same korzyści.
Komputery
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric multiprocessing oraz jakim sposobem działa?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie oznacza wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest dodatkowo określane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne pozwala na większe powiększenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to nadzwyczaj pożyteczne rozwiązanie.
lodówki
Bloger: CANDY POLSKA Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: CANDY POLSKA Sp. z o.o.

Zakupy w sklepach w internecie - w jaki sposób zakupić potrzebne towary szybko i tanio

Internetowe sklepy oferują obecnie ogromnie szeroką propozycję asortymentu, tak naprawdę nie będzie towaru, którego nie dałoby się w nich kupić. Taka popularność internetowego handlu bierze się stąd, że towary zakupić można często w dużo korzystniejszych cenach, niż w sklepach tradycyjnych, a kolejnym plusem jest to, że zostają one dostarczone bezpośrednio do domu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.