Audiobooki

Wolisz czytać książki na komputerze?

XX wiek kojarzy mi się z ogromnym postępem technicznym naszej cywilizacji. Technika tak mocno zmieniła nasze życia, że nie możemy się bez niej obejść. Bo kto wyobraża sobie dzisiaj życie bez lodówki, pralki czy telefonu komórkowego? A co by się stało gdyby nagle zabrakło prądu? Rozwój techniczny jednak nie zwalnia a wręcz przeciwnie - cały czas przyspiesza. XXI wiek to era telekomunikacji i internetu. Symbolem zmian zachodzących na świecie mogą być na przykład książki elektroniczne czyli ebooki.
audiobooki
Bloger: Dave Crosby
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najlepszy audiobook na świecie.

Istnieją takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy artyści, których zespoły doskonale się do tegoż nadają. Pewnym z nich jest Andrzej Sapkowski a także jego "Boży Bojownicy". Premiera tego słuchowiska odbyła się 8 października 2012 roku i jest na chwilę obecną superprodukcję kolejnej części Trylogii Husyckiej, jak nieoficjalnie zwie się trzy utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.
książki i audiobooki
Bloger: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobra alternatywa na czytanie więcej książek

Dzisiaj niestety coraz mniej osób czyta książki. Mnóstwo profesorów bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu zeszłego roku ani jednej książki. Jeżeli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce zdecydowanie jest w wysoce opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony wiele ludzi korzysta z innych możliwości zaznajamiania się z nowymi książkami. Przede wszystkim na pewno sporą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można czytać na ekranie komputera lub na czytnikach. Te ostatnie są teraz nader popularne - zdecydowanie korzysta z nich wiele sporo osób, które codziennie dojeżdżają daleko do pracy. Takie osoby często korzystają także z audiobooków, czyli pozycji w wersji audio. Najczęściej takie pozycje nagrywają znane osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.
audiobooki
Bloger: Cory Doctorow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dzisiaj audiobooki stają się wielce modne - jeżeli chcesz spróbować, zakup jednego na spróbowanie

W obecnych czasach dużo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są faktycznie nader alarmujące – często pokazują, że przeciętny Kowalski czyta mniej niż jedną książkę w ciągu roku. Jeśli już coś czytamy, zwykle są to czasopisma albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam wiele do myślenia, nie są zupełnie prawdziwe. Teraz nader modne stało się czytanie książek w odrobinę inne formie niż klasyczna. Dużo osób dzisiaj przykładowo używa czytników książek. Nie da się zaprzeczyć, że taki sposób czytania książek jest znakiem obecnych czasów.
audiobooki Sapkowski Wiedźmin
Bloger: BagoGames
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Książki do słuchania, czyli dlaczego kochamy audiobooki

Na dzień dzisiejszy książki możemy zakupić już nie tylko w tradycyjnej postaci, lecz także zapisane na innych nośnikach. Dla jednych z pewnością wciąż jest to swego rodzaju profanacja, jednakże wieku klientów chętnie wybiera książki utrwalone cyfrowo.
Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Bloger: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Profesjonalne słuchowiska audiobooki

Stworzone na podstawie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook pasuje dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są obecnie warte polecenia. Pasują one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie, jaka trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy i Lux perpetua.
ebook
Bloger: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Są wygodniejsze zamienniki książek

Ile razy działo się tak, iż podróżując busem nieśliśmy ze sobą ciężką książkę, gdyż chcieliśmy sobie za jej podparciem uprzyjemnić podróż oraz równocześnie klnęliśmy w duchu to, iż musi ona mieć akurat tak sporo stron? Dziś mamy okazję skorzystać z nowych technologii, które zezwalają nam na czytanie nawet najgrubszych książek, za pomocą odpowiedniego urządzenia, które jest małe oraz które równocześnie niezbyt wiele waży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.