Strony internetowe
przeglądanie Internetu
Bloger: Highways Agency
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak promocja, to skutecznie. Jeśli nic nie działa spróbuj reklamy kontekstowej

Dobra reklama to połowa sukcesu. Wiedzą o tym bez wątpliwości osoby prowadzące swój biznes. Bez reklamy nie istniejesz, nie będzie Ciebie ani Twojej firmy w świadomości ludzi, a skoro jesteś tam nieobecny, to niestety nie zarobisz na własne utrzymanie.
w biurze
Bloger: Garrett Coakley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

O wirtualnej gospodarce

Dzisiejsza gospodarka w coraz to wyższym stopniu przesuwa się do cyfrowego świata. Co więcej, nieskrępowany dostęp do sieci internetowej bywa często traktowany jako jedna ze swobód obywatelskich. Jest to pogląd kontrowersyjny, jednak już sama dyskusja nad tym czy zaliczyć dostęp do internetu do grupy podstawowych praw człowieka wskazuje na jego doniosłość. Jako nowinkę można by przytoczyć fakt, iż w Estonii nieograniczony dostęp do internetu został ujęty w konstytucji. To rzecz jasna skrajny przypadek, ale obrazuje on jak jest to niezwykle istotna dla społeczeństwa kwestia.
Klawiatura laptopa
Bloger: mobilyazilar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Obecnie bez dostępu do sieci internetowej ciężko działać na wielu płaszczyznach

Za pomocą sieci ludzie zaczęli załatwiać bardzo dużo spraw. Serwisy społecznościowe, komunikatory i poczta spowodowały, że obecnie duża część wymiany informacji pomiędzy ludźmi przeniosła się do wirtualnej rzeczywistości.
Strona internetowa
Bloger: Chris Dlugosz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
przeglądanie Internetu
Bloger: Highways Agency
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rola domen w biznesie?

Internet to normalne środowisko dużej liczby mniejszych albo większych biznesów, te jednak muszą umieć odpowiednio się prezentować klientom. Dopomóc może im w takim na przykład coś takiego jak domeny. Wybranie trwałych domen nie jest nigdy łatwy, biorąc pod uwagę ważność i pewien prestiż powiązany z podejmowaniem tych, a nie odmiennych postanowień.
Mężczyzna pracujący na laptopie
Bloger: MBWA PR
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak zbudować chętnie odwiedzaną witrynę internetową?

Stworzenie faktycznie znanej i często odwiedzanej witryny internetowej nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeżeli zależy nam tutaj na uzyskaniu w pełni satysfakcjonujących nas rezultatów, to koniecznie będziemy musieli zadbać przy tym o bardzo wiele różnych rzeczy które mogą w istotnym stopniu wpływać na to, na jak wielu internautów będziemy mogli liczyć.
Internet
Bloger: Blogging Dagger
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wszystko co należy wiedzieć o zakupie i zarejestrowania domeny

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że rzeczywiście atrakcyjna domena w wielu przypadkachjest wręcz podstawowym elementem sukcesu praktycznie każdej strony internetowej. Bez względu na to, czy ma to być serwis związany z jakąkolwiek tematyką czy też strona firmy – krótki i łatwy w zapamiętaniu adres może w niemałym stopniu zwiększyć ilość odsłon, jaką uda nam się wówczas zdobyć. Warto zatem dowiedzieć się nieco na temat tego, gdzie tak właściwie kupuje się tego typu domeny i w jaki sposób przebiega sam proces ich rejestrowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.