Dom
wiatraki
Bloger: Frerk Meyer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne mierniki zużycia energii - jak wiele energii elektrycznej pobierają pojedyncze urządzenia?

W każdym domu znajduje się zainstalowany licznik energii, niemniej nie wiemy jak dużo prądu pobierają pojedyncze urządzania, takie jak na przykład lodówka, pralka lub komputer. Okazuje się, iż instalując miernik zużycia energii będziemy mogli dowiedzieć się ile prądu pobiera pewne urządzenie w naszym domu. Co prawda mierniki urządzeni energii także pobierają prąd, bo podłącza się je do gniazdka, ale jest to najmniejszy koszt - mniej więcej 2 złote rocznie, więc naturalnie nasze portfele tego nie odczują.
Laptop
Zaczerpnięte z: flickr.com

Naprawianie komputera – w jaki sposób wybrać konkretny serwis i ile może dzisiaj kosztować taka usługa?

Dzisiaj, komputer znajduje się prawie w każdym domu. Dzieje się tak przez wzgląd na fakt, że urządzenie tego rodzaju jest w stanie wykonać sporo prac w zastępstwie człowieka. Komputery są coraz nowocześniejsze, a ich właściciele decydują się na regularną wymianę, ponieważ na rynek wypuszczane są ciekawe modele, posiadające szereg pomocnych funkcji. Co zrobić, gdy komputer odmówi posłuszeństwa? Oczywiście, oddać do naprawy.
zabawki dla dzieci
Bloger: Luci Correia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Internetowy sklep z zabawkami dla dzieci oraz jego obszerna, intrygująca oferta

Sklepy internetowe z zabawkami posiadają niesłychanie okazałą oraz ciekawą ofertę, w której bezspornie znajdziemy mnogość różnorodnych zabawek dla dzieci. Niezależnie od tego czy wyszukujesz zabawek dla swojego synka, córeczki albo być może dla dziecka kogoś z Twoich przyjaciół - w internetowych sklepach odkryjesz zabawki dla dzieci różnorodnej płci i w różnym wieku.
oświetlenie
Bloger: Ikea
Zaczerpnięte z: Ikea

Rzeczy podstawowe dla zarządzania oświetleniem w każdym bez wyjątku domu

Gadżety najważniejsze dla zarządzania oświetleniem w każdym bez wyjątku lokalu to te, bez których konkretny dom nie mógłby właściwie funkcjonować, jeśli chodzi o zasoby światła dokładnie. I nie ma potrzeby naprawdę być energetykiem, by o tym posiadać wiadomości. Należy tylko zaopatrywać się w te rzeczy, aby cokolwiek nas potem nie zaskoczyło. Najlepiej pewne przedmioty mieć na zapas, bo gdy coś się zużyje, to od razu będzie sposobność interweniować.
Taśma ledowa
Bloger: Mark Bell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Technologia oświetlenia LED

Pewnie każdy dobrze zna oświetlenie typu LED. Na początku żarówki ledowe były używane najczęściej w elektronice. Najczęściej niewielkie punkciki diod były używane jako kontrolki w różnego rodzaju urządzeniach elektronicznych. Wówczas zawsze miały kolor zielony Jeśli jednakże zmieni się ich kolor na biały oraz wydatnie zwiększy moc emitowanego przez nie światła, mogą być używane jako zwyczajne źródło światła.
LED
Bloger: Dennis van Zuijlekom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie zewnętrzne

Ze światłem bywa jak z grą w kasynie. Można dużo wygrać albo też dużo stracić. Odpowiednio dobrane światło zdziała cuda, nietrafione wszystko zmarnuje. I nie jest ważne czy jest to dom, park czy ulica w mieście. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, zapewniać bezpieczeństwo, a z tym bywa różnie.
kobieta
Bloger: martinalanotte
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. To doskonałe wyjście.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.