Odlotowe podarunki dla każdego

Prędkość ludzkiego życia wciąż rośnie a my co raz częściej zastanawiamy się nad tym, co naszym najbliższym może przynieść szczęście i frajdę. Okazuje się często, że ulubione perfumy kupowane co roku, stają się dającym się przewidzieć banałem. Często wiele upominków nie przypada do gustu osobie która prezent otrzymała a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.
Jak wybrać idealny podarunek?

pokaz lotniczy
Bloger: Vicki Burton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniego prezentu nie jest rzeczą banalną i zmusza nas do inwencji i twórczego myślenia. Przede wszystkim, aby nie pomylić się należy zastanowić się, jaka osoba którą chcemy obdarować jest na co dzień – czy uwielbia sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (tutaj) i skoki na bungie czy uwielbia wizyty w spa i nic jej tak nie odpręża jak masaż czy spotkanie ze stylistą. Ważne jest, aby prezent był czymś oryginalnym i na długo pozostał w pamięci osoby, która została nim obdarowana. Podarunki dla spragnionych przygód

Dla zwolenników adrenaliny wyśnionym podarunkiem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem wyścigowym.
Subaru Impreza z boku
Bloger: Carl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Fani przygód z pewnością na długo zapamiętają niespotykaną wycieczkę czy lot balonem. Dzisiaj coraz większą popularnością wśród rodaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs strzelania.

Coś dla duszy i ciała

O podarunku takim jak profesjonalna sesja fotograficzna z pewnością marzy większość Pań. Jest to wspaniały sposób aby pod okiem specjalistów zamienić się chociaż na jeden dzień w ukochaną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić rodzinę i dzieci dla następnych pokoleń. Kolejnym wyśnionym prezentem, nie tylko dla łasuchów, może być masaż czekoladowy czy zaproszenie do salonu urody lub spa. woń olejków tropikalnych w połączeniu z dźwiękami relaksacyjnej muzyki i masażem zniweluje największy stres oraz znużenie i napięcia skumulowane w ciągu całego roku.

Prezenty dla dziadka

Jeżeli obdarować pragniemy osobę w podeszłym wieku, np. babcię czy dziadka możemy zdecydować się na prezent taki jak rejs po Odrze. Jest to perfekcyjny podarunek dla osób, którym forsowanie się może sprawić trudność. Partycypanci rejsu statkiem będą mogli nie tylko podziwiać zjawiskowe widoki (np. link do strony) bez konieczności aktywnego zwiedzania, ale także zgłębić historię okolicy i tajemnicę zwiedzanych miejsc słuchając przewodnika.

Pomysłów na doskonały prezent jest mnóstwo, tylko od naszej wyobraźni i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w sercu osoby obdarowanej czy będzie następnym miłym ale banalnym przedmiotem odstawionym na szafkę.

Inne artykuły

Kompetentne usługi informatyczne w Warszawie.

zyski
Usługi informatyczne są w dzisiejszych czasach świadczone na nadzwyczaj szeroką skalę, chętnie korzysta z nich niemało firm, zarówno niedużych jak także większych przedsiębiorstw.


Nie bójmy się eksperymentować z prezentami i spełniać marzenia osób dla nas ważnych bo tylko takie podarunki pozostaną na długo w ich pamięci.
2013-01-24 15:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.