Dzisiaj audiobooki stają się wielce modne - jeżeli chcesz spróbować, zakup jednego na spróbowanie

W dzisiejszych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszelkie statystyki są kategorycznie mocno alarmujące – czasami wskazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną pozycję w ciągu roku. Kiedy już coś czytamy, zazwyczaj są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam sporo do myślenia, nie są zupełnie prawdziwe. Obecnie wielce modne stało się czytanie książek w trochę inne formie niż klasyczna. Wiele osób teraz na przykład korzysta z czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób czytania książek jest znakiem współczesnych czasów.
audiobooki
Bloger: Cory Doctorow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kiedy (rozwinięcie zagadnienia> http://www.agridata.eu/) Ty także używasz czytnika, niewątpliwie doskonale wiesz, o co chodzi. Dzięki czytnikom możemy czytać książki praktycznie wszędzie – nie da się zaprzeczyć, że dodatkowo jest to bardzo wygodne. Czytniki są lekkie i nieduże, dlatego ich noszenie ze sobą na co dzień nie sprawia praktycznie żadnego kłopotu. Innym sposobem na czytanie książek jest także dla przykładu ich słuchanie. Audiobooki nie są na pewno tak popularne jak książki w formie elektronicznej, jednakże stanowczo mają wielką grupę swoich zwolenników. Wielką zaletą audiobooków jest również to, że coraz więcej książek jest dostępnych właśnie w tej formie.

Kiedy przykładowo Twoją ulubioną pozycją jest Wiedźmin - audiobook fonopolis.pl/ tej książki na pewno będziesz w stanie znaleźć niemalże w każdym sklepie. Audiobooki to także doskonały sposób na czytanie książek przez osoby niewidome – nie wszystkie z nich władają językiem Braille’a, a nawet kiedy go znają, nie zawsze chcą czytać książki w ten właśnie sposób. Dla takich osób słuchanie audiobooków to kategorycznie jeden z najlepszych sposobów na zapoznanie się zarówno z klasyką książek jak i nowościami wydawniczymi. Dużo księgarni oferuje na swoich witrynach internetowych możliwość kupienia audiobooków niemal na równi z tradycyjnymi wydaniami książek w formie papierowej.


Inne artykuły

Jaka przyszłość losów czytelnictwa i kupna książek w niewielkich księgarniach oraz wielkich sieciówkach i przez Internet.

książki
Bloger: young shanahan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Do tej pory niejednokrotnie przeprowadzano analizy wpływu twórczości pisarskiej na właściwości psychologiczne człowieka.


Jeśli jednak nie możesz kupić wybranej książki na stronie ulubionej księgarni, wtedy możesz po prostu poszukać jej w internecie. Kiedy przykładowo wrzucisz w wyszukiwarkę internetową frazę Trylogia Husycka, wtedy bez wątpienia uda Ci się ją odnaleźć – oczywiście pod warunkiem, że ta książka w ogóle jest dostępna w formie audiobooka na polskim rynku wydawniczym - sprawdź pod tym adresem.
2017-11-12 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.