Apple - jedna z najbardziej znanych marek

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wynalazkiem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft stworzył swoje tablety. Jak wiadomo, nie wygrały one na rynku nowych technologii. Kiedy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, miało już ugruntowaną pozycję dzięki wielkiemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jedna z przyczyn późniejszej znakomitej sprzedaży urządzenia tej firmy.
Przenośna bateria Gum Plus
Bloger: Apple
Zaczerpnięte z: Apple
Koncernowi z Kaliforni udało się stworzyć markę, która przynosi skojarzenia z najwyższą jakością i niebanalnym designem wykonania. To uczyniło, że generalnie każdy wytwór był skazany na zwycięstwo nad konkurentami. Microsoft kojarzy się najczęściej z mało solidnymi acz chętnie wybieranymi OSami. Microsoft nie słynął nigdy z produkcji porządnych sprzętów elektronicznych, dlatego ich tablet nie znalazł wielu chętnych do kupna. Nie znaczy to oczywiście, że był marnym produktem – po prostu nie umiano go skutecznie rozreklamować. Steve Jobs był geniuszem reklamy, który równocześnie cechował się niesamowitym gustem estetycznym. Mógł stworzyć gadżety jednoczące w sobie stabilność i prostą harmonię. Należy jednak zauważyć, że tablet Apple (http://irobal.pl/iPad) nie zmonopolizował rynku – dobrze sprzedają się ze sklepowych półek sprzęty innych, mniej drogich i mniej prestiżowych marek. Faktem jest to, że dopiero Apple udało się wypromować tablety, które dziś sprzedają się świetnie..

Inne artykuły

Nabywany pokrowiec na tablet

tablet
Bloger: Raffaele Esposito
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Użytkownicy tabletów dzielą się na tych, którzy wszędzie zabierają ze sobą to przydatne urządzenie i tych, którzy korzystają z niego tylko w domu Ta druga grupa osób może się wydać trochę podejrzana, bo jaki jest cel kupowania mobilnego urządzenia, jakim jest tablet, tylko po to, żeby siedzieć z nim w fotelu. Fakty są jednak takie, że istnieją użytkownicy, którzy po prostu nie mają potrzeby noszenia ze sobą tego typu sprzętu. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do surfowania po internecie, a także czytania książek w formie elektronicznej.


telefon
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/
W jaki sposób więc wybrać najlepsze akcesoria i aplikacje na Ipada? Receptą może być odpowiedzenie sobie na pytanie o to, do czego dokładnie mają służyć dane aplikacje. czy najbezpieczniej nabyć tanie, ale nie do końca godne zaufania akcesoria do Ipoda ,czy też świetne ich markowe odpowiedniki? Aby doskonal wybrać chociażby danego rodzaju aplikacji i akcesoriów najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, zobaczyć jak wygląda etui na Iphone 5 (http://irobal.pl/iPhone). Czy istotne są dla kupującego sprawy estetyczne, czy bardziej te praktycznej natury?Najlepiej zawsze zrobić wstępną selekcje danych cech akcesoriów, które zaintrygują klienta, aby wiedzieć, czego właściwie się szuka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.