Ciekawe gry

Wielenajdzwyczajnych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Przedstawiamy wykaz najbardziej interesujących oraz szanowanych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana frajda na długie letnie popołudnia i mroźne zimowe noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie też wygodniejszy i dużo szybszy.


kontroler do gry
Bloger: Play Among Friends Paf
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najlepsze gry na playstation 3 to produkcje, w które warto nieodzownie zagrać, jeżeli posiadacie playstation 3. Przykładową grą może być np. GTA 5. Znajduje się również w polskiej wersji językowej (napisy). To potężny i otwarty świat. Historia tej gry rozgrywa się na wyspie, na której znajduje się miasto, wieś, rzeki i piękne jeziora.

Możemy w tym miejscu poruszać się w różny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną ciekawą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zwariowana gra akcji. W sklepie możemy wyszukać najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stale uaktualnianą ofertą.

zabawa z kinectem
Bloger: Sergey Galyonkin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Microsoft Kinect 2.0 pod PeCety zadebiutować na rynku już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany również do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego ogromnym plusem będzie na pewno szersze pole widzenia. Dzięki temu uefektywni się rozpoznawanie ruchu w niewielkich pomieszczeniach.

Rozdzielczość umieszczonego sensora dopuści śledzenie też pojedynczych palców i mimikę twarzy i ruchu powiek. W pierwszej kolejności ma ma trafić do autorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie utworzonych więcej odpowiednich a także oryginalnych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną z pewnością bezbłędne SDK.
2014-07-29 16:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.