W co wyposażyć nowoczesne studio fotograficzne?

W dwudziestym pierwszym wieku fotografia jest tak szeroko rozpowszechniona, praktycznie nie zauważalna. Obecnie każdy posiada małe cudo, którym może uwiecznić imieniny u cioci, jak też każdą inną uroczystość za pomocą przyciśnięcia klawisza. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z aparatem może zatęsknimy za ”ręczną” fotografią, mozolną ale za to romantyczną. Jeżeli taka tęskność, taki żal romantyzmu się w nas budzi, jeśli zachwyci nas to zajęcie, musimy zadać sobie zasadnicze pytanie: jaki sprzęt nabyć, czy wystarczy nam prosty aparat po wujku (pamiętający wiele), czy nowe, błyszczące, pachnące nowością współczesne urządzenie?
fotografia
Bloger: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
Niezależnie od tego czy postawimy na nowoczesny aparat, czy też analogowy, rodzi się następne pytanie.

Mianowicie, czy w czasach fotografii cyfrowych niezbędne są jeszcze takie dodatki jak: dyfuzory lub też kostki synchronizacyjne, czyli wszystko to co łączy się z fotografią analogową (idź na stronę, gdzie zobaczysz dyfuzory).

Myślę, że na pewno. Oczywistym jest, że to co zrobisz sam (sama) sprawia nam dużo więcej satysfakcji. Poza tym, także praca z kliszą z całą pewnością daje nam sposobność wykazać się. Wreszcie, co również ma znaczenie, możemy pochwalić się bliskim, znajomym, przyjaciołom naszą pasją.


Inne artykuły

Co należy przemyśleć gdy szukamy wciągającego hobby dla siebie? Jakie pasje cieszą się stale dużą popularnością?

lustrzanka
Bloger: nubobo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wiele osób w poszukiwaniu własnej pasji próbuje różnych rzeczy i sprawdza w ten sposób czy przypadną one do gustu, a nawet zawładną nami całkowicie. Ponieważ pasja to nie tylko coś co lubimy robić, ale także coś, pod co podporządkowujemy swoje życie. Czyli w ten sposób układamy rozkład dnia, aby móc za wszelką cenę znaleźć trochę czasu właśnie na pasje. Jakie aktywności albo zajęcia mogłyby mieć tendencję do tego, by wciągnąć nas bez reszty? Jakie cieszą się ogromną popularnością?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.