Jaki Net dla biznesu?

Dzisiejszy biznes bez nieograniczonego dostępu do Sieci? Niemożliwe! Nawet jeśli powiedzmy myjnie albo restauracje zasadniczo mogą radzić sobie bez akurat Internetu, to jednakże w przypadku innych dziedzin jest to niemożliwe. Zresztą i wcześniejsze przykłady bądź co bądź są trochę umieszczone na wyrost. A więc ustalmy jedno: jeśli mamy biznes, nie zamierzamy w najbliższych tygodniach przejść w stan spoczynku, bez wątpienia nie powinniśmy przeoczyć bardzo dużego oddziaływania Sieci na biznes. Mowa o naszym kraju, choć Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Wietnam bądź Brazylia mają identycznie. Raczej nie ma żadnego sensu dawać czytelnikom korków z geografii, skupmy się na informatyzacji.

kabel sieciowy
Bloger: Robbie Sproule
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jaki dostawca Internetu jest w istocie stworzony dla krajowego biznesu? Cóż, jeżeli w rachubę wchodzi internet Biznes (polecam tę stronę http://eventsplanner.pl/spotkania-biznesowe/) (kliknij ten artykuł), a więc nic dla przeciętnego Kowalskiego, którego przede wszystkim interesuje szybkie oglądanie filmików na Youtube i pobieranie danych z Torrentów, bardzo istotnym czynnikiem jest brak awarii. Nawet krótkie awarie są w stanie nie tylko zirytować, lecz również jakby nie patrzeć narazić na znaczne szkody finansowe. W następnym akapicie zainteresowani zapewne spostrzegą, że co jak co, ale nie ma najmniejszego sensu oszczędzać na biznesowych rozwiązaniach internetowych...

Zatem kiedy jednak wybierzemy coś atrakcyjniejszego finansowo, pewnie będziemy mieli nieco powodów do narzekania na akurat awarie. To realny scenariusz, chociaż na szczęście wcale nie jest tak, że we wszystkich przypadkach najbardziej korzystna cenowo oferta internetowa jest gorsza. Jednakowoż to mała przestroga, warto uważać na tych dostawców, bo różnie bywa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.