Gadżetem mogą być rozmaitego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, czy etui na telefon. Dlaczego warto mieć etui?

Ludzie mają różne hobby. Jedni kolekcjonują wyjątkowe gatunki roślin lub owadów, inni grają na jakimś instrumencie, jeszcze inni robią przepyszne potrawy. Są również tak zwani gadżeciarze, a zatem osoby, które zbierają różnego rodzaju gadżety. Mogą nimi być rozmaitego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, ale także etui na telefon.
zobacz to
Bloger: Eliana Buchaul
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu warto kolekcjonować etui chociażby do Nokii? Obecnie dążymy do tego, by odróżniać się od innych. Nie jest to proste, ponieważ mimo sporej różnorodności asortymentu na rynku, jesteśmy zalewani takimi samymi produktami, które wypuszcza się na rynek hurtowo. Każdy, kto chciałby w jakiś sposób się wyróżnić musi więc wybierać innowacyjne produkty, które są nietypowe i niebanalne. To, że stosujemy etui na telefon, przestaje być powoli już czymś niecodziennym. Natomiast oryginalne etui do Nokii – chociażby z wizerunkiem ukochanego aktora lub zawierające nasza ulubioną fotografię z wakacji, to już coś, czym możemy się wyróżniać, na tle innych właścicieli tego telefonu - Nokia - etui. Rzecz jasna prawdziwy kolekcjoner etui nie będzie wybrzydzał i będzie kolekcjonować etui przygotowane z różnych materiałów i o rozmaitej konstrukcji. A do wyboru mamy sporo. Zwłaszcza Chińczycy zalewają rynek niestandardowymi etui w postaci zwierząt, świecącymi, haftowanymi i tak dalej. Popularne są także etui ze wspomnianymi zdjęciami – z fotografiami znanych osób albo zrobionymi na życzenie etui z naszymi własnymi zdjęciami. Szczególnie, jeśli etui zawiera nasze indywidualne zdjęcia możemy cieszyć się z naprawdę oryginalnego gadżetu.
www.etuo.pl
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Rzecz jasna oryginalne etui do Nokii wyprodukowane pod okiem producenta jest niezwykle wytrzymałe. W tym przypadku nie chodzi tylko o wygląd co o jakość produktu. Tego rodzaju etui nie zarysowuje się, nie pozostawia odcisków palców i w pełni chroni aparat przed możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zazwyczaj zakupuje się je w zestawie, gdyż wtedy mamy pewność, że na pewno jest dopasowane do rozmiarów wybranego telefonu. Jak zatem widzimy, etui na telefon spełnia nie tylko zadania ochronne, ale również estetyczne. Kolekcjonowanie etui (jesteśmy tutaj) to przy tym świetna zabawa i hobby, które warto mieć.


Inne artykuły

Elektroniczne gadżety

smartfon
Bloger: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nowe telefony wymienia się teraz często, zazwyczaj tratując je jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto zadbać. Przy takim podejściu dobrze świetnie zapoznać się z rynkiem akcesoria dla swojego telefonu. Jest to niewątpliwie niesamowity sposób, aby prosto oraz bezproblemowo zorientować się w produktach sklepów oferujących ciekawe akcesoria.
2017-09-18 06:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.