Właściwy case na telefon pozwoli ochronić urządzenie przed zniszczeniem i nada mu oryginalny wygląd

Dzisiaj na całym świecie działa już prawie tyle samo telefonów, co żyje ludzi. W przyszłości będzie ich jeszcze więcej. Nic dziwnego, że dużą popularnością cieszą się pokrowce, w których możemy wygodnie trzymać smartfony. Jednak wybór jest tak duży, że niełatwo odnaleźć właściwe etui dla siebie.


Właściwie dobrane etui do telefonu spowoduje, iż będzie on wyglądał niepowtarzalnie. W sklepach znajdziemy pokrowce wykonane z różnych materiałów: silikonu, skóry czy z materiału. Oczywiście dostępne są one w niezliczonych kolorach i motywach, które je zdobią; dla przykładu mogą być w kolorowe plamy lub owoce. Jakie więc etui do telefonu jest najlepsze?
smartfon
Bloger: Sebastian Michalke
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Na początku należy ustalić czy case na telefon ma nam służyć każdego dnia czy jedynie podczas specjalnych okoliczności. Wiadomo, iż powinien nam przypaść do gustu, ale niestety to, co może wcelować w nasze gusta, może nie przystawać do miejsca, w którym jesteśmy. Na przykład, jeśli jesteśmy zatrudnieni w urzędzie, raczej nie kupimy odblaskowego etui z misiami. Podobnie jest w wypadku stylu życia – osoby, które dużo biegają, nabędą solidny case na telefon zabezpieczający ich urządzenie przed roztrzaskaniem oraz porysowaniem.

Najłatwiej będzie, oczywiście, znaleźć oryginalne etui do telefonu. Jednak nie zawsze producent danego telefonu posiada w ofercie duży wybór pokrowców i nie znajdziemy dla siebie nic, co by nas ciekawiło. Wtedy warto rozpocząć poszukiwania w Internecie. Na szczęście na rynku oferowanych jest tak dużo zamienników, że z całą pewnością do każdego telefonu da się znaleźć etui (Etuo). Należy jednak pamiętać, aby dokładnie pomierzyć telefon. W innym wypadku może być tak, iż zamówione etui nie będzie pasować.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.