Gry rpg oraz inne to znakomita rozrywka na długie godziny.

Jednym z najmocniej rozwijających się działów z branży rozrywki multimedialnej są gry na komputer. Corocznie wydawane są dziesiątki nowych gier, na które oczekują miliony fanów na calutkim świecie. Jednakże większą popularnością cieszą się owe tytuły, które są kontynuacją znanych i poważanych tytułów.
gry
Bloger: Miłosz Gracz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tego typu tytuły mają wielu zagorzałych graczy, którzy zawsze potrafią oczekiwać wiele lat na nową część ich ulubionej strategii, gry rpg (przykład) lub także gry ekonomicznej albo symulatora pociągu. Największe tytuły mają już wyrobioną markę a ich fani mogą wiele wybaczyć twórcom, nawet gdy czasem w grze wystąpią błędy czy niedociągnięcia. Czasem bardziej satysfakcjonuje sam klimat lub rozmach fabuły, jak na przykład w takich grach jak Diablo, Age of Empires albo też wielokrotnie nagradzany polski Wiedźmin, który składa się z już trzech części a także sprzedał się w nakładzie dziesiątek milionów kopii, co jest ogromnym sukcesem na skalę światową.

Inne artykuły

Pasjonujące gry, które zajmą gracza na dłuższy czas

GTA 5
Bloger: Glen Bowman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Gry motoryzacyjne przynoszą wielu ludziom przyjemnej, fascynującej rozrywki na dłużące się zimowe wieczory. Dużo osób lubi także gry fabularne. W takim przypadku każdy gracz na pewno byłby zachwycony najnowszym GTA 5, szczególnie ponieważ w nowym tysiącleciu kupno świetnych gier wyścigowych nie okazuje się często rzeczą prostą. W globalnej dobie dużego pośpiechu oraz codziennego zabiegania nawet wybranie gry, mogą stanowić pewne wyzwanie. Najbezpieczniej podczas nabycia rozmaitych gier kierować się głównie osądami wyłącznie cenionych i sprawdzonych specjalistów bądź przyjaciół, obeznanych perfekcyjnie w temacie znanych różnorodnych gier.


Co ważne, w tej elektronicznej rozrywce każdy odnajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteśmy miłośnikami strategii, to możemy wybierać w tytułach, które wyślą nas do średniowiecza lub - odwiedź stronę - czasów II Wojny Światowej, czy też będziemy dowodzili zastępami robotów i mechów na nierealnej planecie, której mieszkańcy zagrażają naszej Ziemi.

Natomiast kiedy preferujemy samochody i kochamy oglądać wyścigi Formuły 1 lub strona firmy Logintrade inne rajdy, to zawsze mamy możliwość znaleźć tytuły, które w bardzo podobny sposób odwzorują wszelakie pojazdy, szosy czy też zachowanie aut, za kierownicą których będziemy siedzieli.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.