Co zrobić, gdy nasz pilot zepsuje się? Kupić pilota uniwersalnego!

Pilot od odbiornika telewizyjnego, odtwarzacza DVD lub sprzętu stereo stanowi bezapelacyjnie jeden z najczęściej gubionych i niszczonych sprzętów domowych. Dlaczego? Dlatego, że ma niewielkie rozmiary i nieustannie przenosi się go z miejsca na miejsce. Można na nim usiąść, można go zdeptać. Pilot słynie także i nie wychodzi z tych kontaktów obronną ręką.

jaki pilot wybrać?
Bloger: Carlos Castro Ruge
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kolejnym naturalnym wrogiem pilotów są najmłodsi. Barwne przyciski stanowią dla nich prawdziwy rarytas. Niestety skwapliwość dzieciaków bardzo często ma negatywne następstwa dla delikatnego mechanizmu. W sytuacji totalnego uszkodzenia pilota mamy dwa wyjścia. Możemy zwrócić się bezpośrednio do producenta albo dystrybutora kina domowego|naszej wieży hi-fi i poprosić go o dostarczenie zapasowego pilota. Nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Zdarza się, że model odbiornika, który posiadamy w domu nie jest już wytwarzany, a więc pilot także jest nie do zdobycia. Drugą opcją, która uniezależnia nas od planów produkcyjnych firm elektronicznych, jest zakup pilota uniwersalnego. Urządzenie to z sukcesem zastąpi zgubionego lub uszkodzonego pilota oryginalnego i znacznie uprości nam życie. Przy jego pomocy można bowiem sterować praktycznie każdym sprzętem audio-wideo. Czyż to nie miła wizja? Zamiast trzech lub czterech różnych pilotów teraz wystarczy trzymać w dłoni tylko jeden. Oczywiście rozwiązanie to może się zdawać zbyt piękne, by było prawdziwe. Na świecie istnieje przecież mnóstwo modeli urządzeń elektronicznych, które wyposażone są w typowe dla siebie funkcje. Zobacz: youtube.com/watch?v=Zi-ABwDfUCk/ (youtube.com/watch?v=Zi-ABwDfUCk/)


Inne artykuły

Kamerki do nagrywania sportów ekstremalnych

Najlepiej zawsze przed zakupami każdej kamery zrobić wstępną wybór najbardziej istotnych cech, jakie interesują klienta, aby wiedzieć, czego właściwie się poszukuje i nie tracić przesadnie wiele czasu na jałowe przeglądanie wszystkich półek czy ofert marketów. Czy najbezpieczniej zakupić niedrogi, ale nie do końca sprawny sprzęt do nagrywania filmów czy też świetny model GoPro Black?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.