Na jakie rzeczy uważać robiąc zakupy w sieci? Czy są bezpieczne sposoby płatności?

Wiele ludzi kupuje przez internet. Co dzień dokonywane są tysiące transakcji. Dokonujemy płatności w ten sposób już za wiele rzeczy. Z czym jednak się to wiąże? O czym pamiętać podczas kupowania w sieci? Dużo ludzi używa płatności PayPal przy płaceniu za zakupione towary. To dość nowy sposób płatności, który jednak w szybki sposób zyskał sporą popularność.

Natomiast dużo osób zadaje sobie tego rodzaju pytanie. Czy PayPal jest bezpieczny? Z badań wynika, że jest jest to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności. Jest on doskonałą alternatywą dla płacenia kartą kredytową jak i debetową, zobacz: http://alterweb.pl/-bezpieczne-zakupy-z-paypal. Nie dzielimy się bowiem informacjami z karty, które ktoś może zdobyć i wykorzystać. Należy też wiedzieć, że ten swego rodzaju mobilny portfel używa wysokiej jakości szyfrowania, które jest świetnym zabezpieczeniem przed przedostaniem się naszych informacji w niepowołane ręce.
internet
Bloger: Senado Federal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że tego typu system chroni tak kupującego jak też sprzedającego. Jeśli przedmiot, jaki zakupiliśmy bardzo różni się od tego, który zamawialiśmy możemy żądać zwrotu całości zapłaconej kwoty. Dobre jest także to, że nie musimy odpowiadać za nieautoryzowane wypłaty pieniędzy z naszego konta PayPal. Jeśli ktoś posługuje się informacjami, skradzionymi z konta, to możemy ubiegać się o zwrócenie pieniędzy. Identycznie jest ze sprzedającym, który podlega całkowitej ochronie właśnie na wypadek nieautoryzowanych wpłat, może ubiegać się o zwrot środków za wysłany towar.


Inne artykuły

Pomyślmy jak możemy poprawić jakość naszego sprzętu foto

lotnetki
Bloger: Daniel Oines
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zazwyczaj dzieje się tak, iż skupiamy własną uwagę głównie na tym, by kupić jak najwspanialszy sprzęt, tak aby sprawdził się on nawet w najmocniej nieprzystępnych warunkach. Nie mniej warto wspomnieć też o tym, że każdy z tych sprzętów posiada jeszcze inne części, które poprawiają jego funkcjonowanie oraz powodują, iż to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze lepsze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.