Na jakie rzeczy uważać robiąc zakupy w sieci? Czy są bezpieczne sposoby płatności?

Wiele ludzi kupuje przez internet. Co dzień dokonywane są tysiące transakcji. Dokonujemy płatności w ten sposób już za wiele rzeczy. Z czym jednak się to wiąże? O czym pamiętać podczas kupowania w sieci? Dużo ludzi używa płatności PayPal przy płaceniu za zakupione towary. To dość nowy sposób płatności, który jednak w szybki sposób zyskał sporą popularność.

Natomiast dużo osób zadaje sobie tego rodzaju pytanie. Czy PayPal jest bezpieczny? Z badań wynika, że jest jest to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności. Jest on doskonałą alternatywą dla płacenia kartą kredytową jak i debetową, zobacz: http://alterweb.pl/-bezpieczne-zakupy-z-paypal. Nie dzielimy się bowiem informacjami z karty, które ktoś może zdobyć i wykorzystać. Należy też wiedzieć, że ten swego rodzaju mobilny portfel używa wysokiej jakości szyfrowania, które jest świetnym zabezpieczeniem przed przedostaniem się naszych informacji w niepowołane ręce.
internet
Bloger: Senado Federal
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że tego typu system chroni tak kupującego jak też sprzedającego. Jeśli przedmiot, jaki zakupiliśmy bardzo różni się od tego, który zamawialiśmy możemy żądać zwrotu całości zapłaconej kwoty. Dobre jest także to, że nie musimy odpowiadać za nieautoryzowane wypłaty pieniędzy z naszego konta PayPal. Jeśli ktoś posługuje się informacjami, skradzionymi z konta, to możemy ubiegać się o zwrócenie pieniędzy. Identycznie jest ze sprzedającym, który podlega całkowitej ochronie właśnie na wypadek nieautoryzowanych wpłat, może ubiegać się o zwrot środków za wysłany towar.


Inne artykuły

Własne hobby to okazja na bardziej ciekawe życie. Powinniśmy w sobie znaleźć pasję

rowerzysta fotografuje
Bloger: Maëlick
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tak jak czasem podają najnowsze odkrycia oddawanie się pasji to przepis na bardziej interesujące życie. Nic w tym dziwnego, lecz na początekmusimy zapytać sami siebie, czym to zjawisko jest. Pasja to stan umysłu, niezwykła potrzeba zbierania czegoś, kolekcjonowania, pogłębiania wiedzy na określony temat. Badaczespierają się z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było niezwykłe, a może po prostu bez ulubionego zajęcia nie nie jesteśmy spełnieni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.