Coraz więcej automobilistów ma kamery samochodowe. Ten gadżet, stał się nieodzownym druhem podróży.

Rejestrator trasy, czyli kamera samochodowa daje nagrywanie rekreacyjne i staje się nieodzowna w trakcie wakacji, gdy marzymy nagrać trasę przejażdżki, trajektoria zostaje zapisana w pamięci sprzętu. Nadto, kamera samochodowa jest praktyczna w chwilach losowych.

kamera
Bloger: Joe Kunzler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jednym z częściej wymienionych funkcji urządzenia jakim jest kamera (http://www.gohero.pl/) samochodowa jest rejestracja wypadku (kamery samochodowe). Dzięki temu możemy pomóc delikwenta wypadku drogowego lub udowodnić swoją niewinność. Dzięki temu łatwiej możemy dostać odszkodowanie, czy też posiadać zadośćuczynienie, że prawodawstwo będzie stało po naszej stronie, ponieważ zarejestrowanie z kamery jest bezspornym dowodem dla sądu. Żyjemy w czasach kiedy znajdujemy przyjemność zarejestrować każdy moment z naszego życia, tak więc obok kamer samochodowych coraz najpopularniejsza staje się kamera - rzuć okiem - sportowa.


Urządzenie to nagra nas w ciągu uprawiania jakiegoś sportu, co jest znakomitym sposobem śledzenia swoich progresów w bieganiu, przejażdżce na jednośladzie, czy też jeździe konnej. Dodatkowo, możemy pochwalić się naszym znajomym jak doskonale dajemy radę sobie na snowboardzie czy też w innym sporcie ekstremalnym (kamRec).


Inne artykuły

Na jaki sprzęt należy zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Gazetka promocyjna
Dzisiejsza technologia tak bardzo idzie do przodu, iż jeszcze kilka lat temu chyba nikt by nie uwierzył w coś takiego. Sporo się zmienia, jeżeli chodzi o fotografowanie albo filmowanie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.