Internetowe konkursy - na których serwisach szukać takiej rozrywki?

Internet to źródło ogromu interesujących wiadomości. Można w nim odszukać m.in. info o konkursach. Jeśli chodzi o konkursy online to jest ich rzeczywiście sporo.


usługi internetowe
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wszyscy mali i duzi użytkownicy Internetu mogą znaleźć jakiś konkurs , który będzie im odpowiadał. Dobrze, więc zamiast na próżno gapić się na kolejną stronę ze śmiesznymi, bardziej lub mniej, obrazkami, wyszukać konkurs, który doprowadzi do tego, że czas będziemy spędzać o niebo przyjemniej. W momencie, kiedy znajdziemy konkurs, trzeba będzie znaleźć czas na to, by zorganizować odpowiedź – zrobić zdjęcie, kolaż itp. i później z niecierpliwością czekać na wyniki. Branie udziału w konkursach wyrabia w nas kreatywne spędzanie czasu. Wato organizować sobie takie przyjemne nawyki. Zamiast marnotrawić czas przed komputerem można go dobrze spożytkować biorąc udział w konkursach. Satysfakcja z wygranej jest wielka, a i nagrody pocieszenia, w postaci prenumeraty, biletów do kina są w stanie wprowadzić w świetny nastrój. Dlatego od nas tylko zależy jak będziemy spędzać czas w Internecie.

Fajne zabawy dla dzieci

Bywa, że myślimy o tym jak zorganizować czas naszym pociechom. Wiadomo, że najlepiej byłoby gdybyśmy całe popołudnie mogli spędzać razem, siedząc i bawiąc się w różne gry czy iść na spacer. Ale nie zawsze mamy tak wiele czasu. Tak, więc trzeba znaleźć jakieś ciekawe zabawy, w stylu zrób to sam dla dzieci, żeby nie siedziały ciągle przed komputerem, a inaczej spędziły czas. Każdy rodzić może przygotować dzięki wskazówkom z Internetu wiele różnych intrygujących gier, w które nasze dzieci zechcą bawić się same. Przez, to dzieci zaczną uczyć się, że nie wszystko trzeba robić z rodzicami i będą lepiej robiły wszystko same, a my będziemy mieli chwile dla siebie. Takie zabawy na zasadzie: zrób to sam, potrafią świetnie pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Naprawdę warto od najmłodszych lat zaszczepiać w dziecku ciekawość tego, co nowe, by później samo potrafiło szukać dla siebie wartościowych i ciekawych zajęć. Tak, więc zamiast kupować naszemu dziecku kolejną grę komputerową postarajmy się trochę bardziej. Postarajmy się pokazać, że nie tylko komputer może rzeczywiście nas zaskoczyć i doprowadzić do tego, że kilka godzin minie niesamowicie prędko.

Więcej informacji na temat internetowych konkursów dla najmłodszych: www.hobbart.org
2014-11-12 12:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.