Jak wypracować satysfakcjonującą kondycję?

Wbrew temu, że nadchodzi zima, dobrze jest pomyśleć o następnym lecie. Znakomitym pomysłem na skojarzenie uciechy z pożytkiem na zdrowie, jest postawienie na odległe rowerowe eskapady.
O ile twoja marszruta nie będzie zawierać ciężkich, skalistych powierzchni, najtrafniejszym zakupem do takiego przeznaczenia okażą się rowery trekkingowe (kupisz na sport-shop.pl.pl).

To rodzaj pojazdu znajdujący się gdzieś pomiędzy mocnym rowerem górskim a wygodną kolarzówką do przemierzania stabilnych szos. Rowery trekkingowe odznaczają się trwałą budową, która ułatwia jednocześnie prędką jazdę na solidnej drodze, jak i w miarę sprawną jazdę po trudnym terenie. Takie pojazdy posiadają praktyczne bagażniki, które są tam do założenia pojemnych sakw na rzeczy. To kluczowe dla rowerzystów, którzy jadą na dalekie trasy. Porządne rowery trekkingowe kupisz za kilka tysięcy złotych. Przykładowe produkty marki Kettler: link.

bieżnia
Zaczerpnięte z: http://www.sport-shop.pl/
Szaruga za oknem z pewnością odstręcza od jazdy na zewnątrz. Nie wolno jednak lekceważyć kondycji, ponieważ potem w wakacje może okazać się, że odpadamy nawet przy niedużych odległościach. Balsamem dla naszej kondycji są różnorodnego rodzaju maszyny do ćwiczeń aerobowych, które umożliwiają przeprowadzenie treningu tlenowego w ciepłym wnętrzu własnego domu. Interesującą propozycją jest dobry orbitrek ze sklepu Sport-shop.pl. To urządzenie, które świetnie ćwiczy mięśnie nóg i ramion równocześnie. Ćwiczący, stojąc na orbiterku, ”pedałuje” kończynami w sposób zbliżony do jazdy na rowerze i zarazem rękami rytmicznie pcha i przyciąga dźwignie, które przypominają w działaniu kijki do nordic walkingu. Tutaj produkty Kettlera.

Inne artykuły

Czym jest oraz do czego posługuje popularna ze Skandynawii lampa antydepresyjna?

lampa antydepresyjna
Bloger: Sascha Kohlmann
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś personą, jaka cierpi na depresję, jest ciągle apatyczna oraz wyczerpana, nie przejmuj się. Czy wiesz, że jest taka piosenka pod tytułem Uśmiechnij się. Jest ona niezwykle optymistyczna i z pewnością poprawi Tobie humor.


Kondycje świetnie polepszą też dobrze znane bieżnie. Ich ogromnym atutem jest to, że ułatwiają idealne zachowanie motoryki biegu, co przekłada się mocno na wydolność w zwyczajnym treningu biegowym. Z badań wiadomo, że wyniki na orbiterku albo rowerze stojącym nie zawsze odwzorowują prawdziwe formę biegacza. Bieżnie to rewelacyjne rozwiązanie w zimne miesiące, kiedy ćwiczący obawia się choroby lub pośliźnięcia się na oblodzonej drodze.
2012-10-18 16:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.