Czy zaleca się zagrać w sieci w takie trzy gry, jak: "Forge of empires", "Kapi hospital" czy "Wiejskie życie"?

Żyjemy w ciężkich i szybkich czasach. Życie jest nader nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Należałoby zatroszczyć się więc o hobby po pracy. Solidną propozycją mogą być gry komputerowe.


Niektóre z nich nadają się także dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą zyskać nie tyko porządną rozrywkę, ale także zyskać wiedzę z wybranych dziedzin. Bez wątpienia aspekt edukacyjny jest bardzo ważnym walorem każdej gry dla dzieci.

Gra
Bloger: Giles Williams
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Niewątpliwie taką grą dla dzieci, która zawiera również aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Szczególnie ta gra jest odpowiednia dla dzieci, które mieszkają w olbrzymich miastach. Te dzieci nie mają kontaktu z naturą. Niekiedy nie wiedzą, jak wygląda kura czy krowa. Ciężko w to uwierzyć dorosłym, lecz rzeczywiście wśród dzieci z wielkich miast może się to wydarzyć. Wspomniana gra ukaże świat wiejski, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Pozna życie na wsi, ale także nauczy się, jak zarządzać farmą.

Kolejną grą internetową, czyli darmową, jest „Kapi hospital”. Klient wciela się w niej w lekarza, który przyjmuje pacjentów na w szpitalu. Przywożeni są pacjenci z
dowiedz sie więcej
Bloger: Paul J. Rush
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
różnymi chorobami i urazami. Zadaniem lekarza jest bez wątpienia ich wyleczenie na miejscu, a w razie potrzeby pozostawienie na oddziale. Ta gra zarówno ma aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników sieci, którym obcy jest świat medycyny.

Kolejną grą sieciową jest „Forge of empires” (kliknij tutaj). Gra polega na konstruowaniu własnego imperium. Posiada przede wszystkim charakter ekonomiczny, ponieważ w jej pierwszej fazie skupiamy się na rozbudowie ogromnego miasta.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.