Najlepszy audiobook na świecie.

Są takie audiobooki, które trzeba wysłuchać. Są tacy twórcy, jakich produkty świetnie się do tego nadają. Jednym z nich jest Andrzej Sapkowski oraz jego "Boży Bojownicy". Premiera owego słuchowiska odbyła się 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak potocznie nazywa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.
audiobooki
Bloger: Dave Crosby
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najciekawszy a także jedyny taki audiobook w całej Europie, ponieważ został zrealizowany jako spektakl, pełen niezwykłych odgłosów, które ujmą wielu ludzi. Uczestniczy w nim ponad 190 aktorów, natomiast tylko nagrania odbywały się przez siedem miesięcy. Produkcja końcowej odsłony trwała pięć miesięcy. Słuchowisko idź sprawdź stronę fonopolis.pl (fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane) zebrało tylko czołówkę polskich muzyków, między innymi Annę Dereszowską, Krzysztofa Wakulińskiego, Artura Barcisia, Adama Ferency, Jacka Lenartowicza.

Inne artykuły

Profesjonalne słuchowiska audiobooki

Audiobooki, słuchowiska, trylogia
Bloger: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Stworzone na podstawie fabuły opowiadań Andrzeja Sapkowskiego słuchowisko trylogia husycka audiobook pasuje dużej liczbie klientów. Ciekawe propozycje są obecnie warte polecenia. Pasują one kupującym głównie przez wzgląd na swą wartość kulturową. Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie, jaka trwała ponad siedem miesięcy. Trylogia składa się z 3 słuchowisk: Narrenturm, Boży bojownicy i Lux perpetua.


O tymże słuchowisku da się napisać, że tłem do wydarzeń w nim zawartych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a słuchowisko Boży Bojownicy (fonopolis.pl) jest kontynuacją "Narrenturm" z roku 2009. Są to audiobooki, które określane zostały spektaklami muzyki i wyobraźni. Ich reżyserem jest Janusz Kukuła, autor wielu sztuk w Teatrze Polskim oraz paru szczególnie kultowych hitów. Dźwięk skomponował Adam Skorupa, wielokrotnie nagradzany muzyk. Jeżeli chodzi o koszty produkcji w sumie, to są takie, jak wydatek za jakiś odcinek dobrego serialu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.