W jakich kierunkach może się rozwijać rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia są tak popularne.

Jeszcze przed dwudziestu laty nikt nie mógł przypuszczać, jak rozwinie się rynek telefoniczny. Panowały wówczas wielkie, nieporęczne aparaty, które nie dość że kosztowały fortunę, to poza dzwonieniem niewiele więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do zmniejszenia rozmiarów sprzętu, jednak dopiero patent firmy Apple spowodował, że świat komórek wygląda dzisiaj tak jak wygląda. Jedną rzecz trzeba zauważyć, szef tej firmy to był wizjoner, i wiedział jak te wizje wcielić w życie.
application
Bloger: ITU Pictures
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jedną z takich wizji wykorzystał w całkowicie nowym urządzeniu, jakie w miejsce klawiszy posiadało całkowicie odmienne rozwiązanie, to znaczy ekran dotykowy. Cały sprzęt składał się właśnie z tego ekranu, obudowy i układów elektronicznych wewnątrz. Świat na początku z ostrożnością podchodził do tej nowinki, lecz wszystko bardzo szybko zweryfikowali konsumenci. Telefony mające ekran dotykowy stały się symbolem prestiżu, więc ich sprzedaż zaczęła rosnąć w szybkim tempie.

Inne artykuły

Współczesne, proste telefony

ceny
Bloger: Familjen Helsingborg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Komputery, tablety, smartfony - to Urządzenia, bez jakich większa część współczesnych ludzi nie wyobraża sobie życia. Towarzyszą nam na każdym kroku ogromnie usprawniając wiele codziennych czynności. rynek technologiczny cały czas się rozbudowuje i dostępne teraz sprzęty charakteryzują się wielkim zaawansowaniem.


Bardzo szybko inne firmy dostrzegły możliwości, jakie miały w sobie smartfony, bo tak właśnie nazwano te telefony - zweryfikuj u źródła -, i świat zaczął być zalewany nowym sprzętem. Dzisiaj rynek smartfonów rozwija się w bardzo dynamiczny sposób, w zasadzie telefony klawiszowe już kilka lat temu straciły swoje znaczenie. A same smartfony są obecnie mocnymi komputerami, o możliwościach i parametrach sporo przewyższających kilkunastoletnie komputery. Obecnie na rynku liczą się dwie rodziny smartfonów, czyli sprzęt opierający się o system operacyjny Android i Apple.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.