Nowinki w sklepie zoologicznym czyli wszystko dla naszych pupili.

Etap gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w karmy dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno jest za nami. Nowocześni posiadacze pupili – psa, kota, fretek czy papużek falistych i żółwi są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast szelek, fikuśne drapaki, transportery wyglądające jak małe domki czy posłania imitujące nasze łoża to tylko czubek góry lodowej zoologicznego wyposażenia.
terrarium
Bloger: Eli Christman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Aby trafić w gusta najbardziej wymagających właścicieli czworonożnych i dwunożnych stworzeń sklepy zoologiczne wciąż zwiększają swój asortyment, ku utrapieniu niezdecydowanych i niezorientowanych klientów.

Wrażliwy brzuszek czy senior - sprawdź przykłady - z kłopotami urologicznymi? Wchodząc do dobrze zaopatrzonego sklepu z artykułami zoologicznymi nawet wybór poidełka dla chomika czy szczotki do sierści nie będzie łatwy - sklep terrarystyczny. Spowodowane jest to ogromnym asortymentem – karmy dla psów czy kotów uzależnione są nie tylko od rasy zwierzęcia ale również od jego wieku, kondycji fizycznej, płci a nawet indywidualnych upodobań smakowych, i tak oto, mamy do wyboru pokarm dla wrażliwych żołądków - z lekkostrawnymi grillowanymi fragmentami mięsa albo dziczyznę czy jagnięcinę dla wyrafinowanych zwierzaków. Specjalistyczne karmy nie są tylko zwykłym pokarmem ale także chronią przed chorobami i dostarczają niezbędnych substancji odżywczych, dobranych do potrzeb naszych podopiecznych, ich wieku i stanu zdrowia. Każdy zwierzęcy żarłok będzie zadowolony. Więcej: pod tym linkiem

Wyprawa z pupilem – o czym musimy wiedzieć? Planując wyjazd z naszym zwierzakiem okazuje się często, że musimy zabrać ze sobą nie mniej artykułów niż dla nas samych czy naszych dzieci - miseczki, kojce, gryzaki i smakołyki to tylko cześć tego, co może się przydać w podróży. Najważniejszym aspektem podróży będzie to, w czym pupil ma podróżować. Właściciele psów nie muszą się nad transporterem zastanawiać, ale nasze koty, dla bezpieczeństwa swojego i naszego powinny przebywać w specjalnym transporterze. Dobry transporter dla kota zagwarantuje mu dostatecznie dużo miejsca i będzie miał wbudowane miseczki z woda i karmą. W przypadku kotów powinniśmy pamiętać także o zapewnieniu im miejsca do załatwienia się. Kuweta dla kota może być obudowana z ruchomym wejściem lub odkryta. Wybór zależy od zasobności naszego portfela i upodobań zwierzaka. Polecane produkty - zapoznaj się z ofertą mat grzewczych.

Entuzjaści morskich stworzeń i akwarystyki. Dla zwolenników rybek, krabów, żółwi i podwodnych światów wystawy sklepów zoologicznych bogate są w akwarystyczny asortyment. Monumentalne akwaria z egzotycznymi stworzeniami i roślinnością kuszą z wystawy. Jeżeli zaliczamy się do fanów wodnych stworzeń i chcemy posiadać coś nietuzinkowego w ogródku to oczko wodne z folii będzie idealnym sposobem. Więcej na ten temat: kliknij tu

Inne artykuły

Chcąc mieć rybki musimy mieć odpowiednie akcesoria

Rybki, akwarium
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Nie ma znaczenia czy poszukujemy akwarium, bo chcemy zacząć trzymać rybki, czy zwyczajnie pragniemy do niego włożyć żółwia albo chomika. Zawsze musi posiadać ono dobre wymiary, tak żeby mogło pomieścić to wszystko, co zaplanowaliśmy do niego wsadzić. Co więcej, im znaczniejsze ono będzie, tym lepiej powinno być wykonane i solidniejsze powinno mieć szkło, tak aby nic niedobrego się z nim nie stało i by wytrzymało nacisk tak wielu litrów wody, do jakich jest przygotowane.


Decydując się na posiadanie zwierzątka musimy wziąć pod uwagę co będzie nam potrzebne, aby zapewnić mu optymalne warunki. Należy jednak pamiętać, iż nawet najlepszy transporter czy legowisko nie zastąpi mu naszej uwagi, troski i uczucia.
2017-11-26 07:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.